Wychodzimy z nową inicjatywą mającą na celu kompleksową pomoc w walce z kleszczami i przenoszonymi przez nie groźnym chorobami.

 

Przede wszystkim w przypadku złapania kleszcza zapraszamy do naszej placówki w celu jego usunięcia. Oczywiście jest to czynność, którą każdy może wykonać samodzielnie jednak co zrozumiałe wiele osób woli wspomóc się wykwalifikowanym personelem medycznym. Słyszymy, iż większość placówek nie daje takiej możliwości. Dlatego wiedząc jakie zagrożenia niosą te niepozorne stworzenia chcemy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom.
• Pacjenci naszej przychodni mają gwarantowaną tę usługę bezpłatnie.
• Pozostałe osoby koszt 99zł (oczywiście można też po prostu na miejscu wypełnić krótką deklarację i zostać naszym pacjentem, aby mieć kleszcza usuniętego bezpłatnie i móc w pełni korzystać z podstawowej opieki zdrowotnej w naszej placówce w ramach NFZ)

 

Ponadto zapraszamy do naszej części edukacyjnej. Gdzie mogą Państwo znaleźć informacje odnośnie profilaktyki. Jak należy się zabezpieczać przed tymi insektami aby zmniejszyć ryzyko złapania kleszcza.

 

Dodatkowo proponujemy narzędzia diagnostyczne dzięki, którym można zweryfikować ryzyko i ewentualne zakażenie chorobami przenoszonymi przez kleszcze. Kończąc na opiece lekarskiej. Gdzie nasz personel może zalecić leczenie lub skierować do poradni specjalistycznych zajmujących się boleriozą oraz odkleszczowym zapaleniem mózgu.

 

Usuwanie kleszczy Kraków, gmina Zielonki, gmina Michałowice, gmina Iwanowice, Górka Narodowa, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Mistrzejowice

CENTRUM MEDYCZNE WĘGRZCE - II PIĘTRO

Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Uśmiechnięty i zdrowy Pacjent to nasz cel!

Pogotowie kleszczowe

Skuteczne i bezbolesne usuwanie kleszczy Kraków

Rejestracja telefoniczna:  

Węgrzce 12 445 95 55 ; 535 628 912

Przybysławice 570 050 975

 

Kontakt e-mail: familiamedicina@op.pl