CENTRUM MEDYCZNE WĘGRZCE - II PIĘTRO

Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Uśmiechnięty i zdrowy Pacjent to nasz cel!

Personel

LEKARSKI:

 

Lek. Joanna Pawlik
Kierownik ds. medycznych, specjalista medycyny rodzinnej, specjalista zdrowia publicznego

Lekarz rodzinny z bardzo dużym doświadczeniem (już ponad 30 lat pracy jako lekarz) zarówno z pracy w przychodniach podobnych do naszej jak i na dyżurach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, szpitalnych SOR i wielu innych placówkach. Już od 1998 roku odpowiada za jakość świadczeń medycznych w placówkach POZ. Dzięki wszechstronnej wiedzy z roku na rok podnosi poziom opieki w naszych placówkach.

 

Lek. Joanna Staniszewska
Specjalista chorób wewnętrznych

Zdobyła doświadczenie przez 10 lat pracując na oddziale chorób wewnętrznych w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie (gdzie również ukończyła swoją specjalizację). Ponadto przez dwa lata pracowała w przychodni POZ NZOZ Południe oraz w Krakowskim Centrum Kardiologicznym jako internista. Dodatkowo Pani Joanna bardzo interesuje się pulmonologią. W naszej placówce zajmuje się głównie osobami z chorobami przewlekłymi prowadząc ich w ramach opieki koordynowanej.


Lek. Bożena Kraszewska
Specjalista pediatra

Przez 5 lat specjalizacji w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie zdobyła doświadczenie, dzięki któremu od samego początku (2022 rok) obejmuje bardzo dobrą opieką dzieci w naszej przychodni.


Lek. Katarzyna Krzek-Lubowiecka
Specjalista pediatra

Przez 5 lat specjalizacji w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie zdobyła doświadczenie, dzięki któremu od początku 2023 roku obejmuje bardzo dobrą opieką dzieci w naszej przychodni.

 

Lek. Karol Dutkiewicz
Specjalista pediatra

Prywatnie mąż cudownej żony i tata małego urwisa. Już na studiach odkrył że największą satysfakcję przynosi mu praca z małym pacjentem. Wiedzę i doświadczenie zdobywał w USD w Krakowie-Prokocimu na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Nauczył się tam że empatia i indywidualne podejście są najważniejsze. W trakcie specjalizacji pracował także na SOR, dzięki czemu wie jak ważne jest szybkie podejmowanie decyzji ratujących życie. Zdobywał również doświadczenie na oddziałach noworodkowych, dlatego przykłada dużą uwagę do pierwszych wizyt małego pacjenta w przychodni. Od 7 lat pracuje w placówkach POZ i wciąż poszerzę swoją wiedzę na konferencjach naukowych i szkoleniach.

 

Lek. Anna Korczyńska-Dolan

Ukończyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu medycyny ratunkowej. Posiada duże doświadczenie w pracy jako lekarz medycyny ratunkowej (SOR oraz karetka pogotowia). Zdobywała wiedzę i doświadczenie również na zachodzie Europy. Najpierw odbywając praktyki w Centre Hospitalier Regional d 'Orleans we Francji później przez ponad 3 lata odbywając specjalizację uczyła się i pracowała na oddziałach ratunkowych, pediatrii, ortopedii oraz interny w Irlandii. Wykorzystując swoje doświadczenie od kilku lat potrafi pomóc prawie każdemu pacjentowi POZ.

 

Lek. Natalia Matyjewicz

Zdobywała doświadczenie przez dwa lata przyjmując zarówno pacjentów dorosłych jak i dzieci w czasie dyżurów w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej. Ponadto jest w trakcie specjalizacji z kardiologii w szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie.


Lek. Yuliia Vovk

Udziela głównie porad pediatrycznych. Pracowała w Szpitalu Wojskowym przy ul. Wrocławskiej w Krakowie (zarówno z dziećmi jak i dorosłymi pacjentami). Wcześniej na Ukrainie przez 10 lat zdobywała doświadczenie pracując w Połtawskim Obwodowym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym. Najpierw jako lekarz pediatra, alergolog dziecięcy i kończąc z funkcją ordynatora.


Lek. Magda Łabęcka

Doświadczenie zawodowe zdobywała w czasie stażu w Szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie oraz pracując w przychodniach POZ.

 

PIELĘGNIARSKI:

 

Mgr piel. spec. pediatryczna Małgorzata Kozińska
Pielęgniarka koordynująca
Posiada wiele lat doświadczenia zarówno w szpitalnym oddziale pediatrycznym jak i w placówkach POZ. Dużą wiedzę i umiejętności zdobyła pracując zarówno w gabinetach zabiegowych, punktach pobrań, w środowisku, prowadząc szczepienia ochronne jak i koordynując pracę zespołów pielęgniarskich i całej placówki POZ.

 

Mgr piel. Joanna Litewka
Posiada wiele lat doświadczenia m. in. w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie jak i w placówkach POZ. Dużą wiedzę i umiejętności zdobyła pracując zarówno w gabinetach zabiegowych, punktach pobrań, prowadząc szczepienia ochronne.


Lic. piel. Małgorzata Żyła
Posiada wiele lat doświadczenia m. in. w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie jak i w placówkach POZ. Dużą wiedzę i umiejętności zdobyła pracując zarówno w gabinetach zabiegowych, punktach pobrań, w środowisku, prowadząc szczepienia ochronne jak i koordynując pracę zespołów pielęgniarskich.


Mgr piel. Agata Kocik
Posiada wiele lat doświadczenia m. in. w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie jak i w placówkach POZ. Dużą wiedzę i umiejętności zdobyła pracując zarówno w gabinetach zabiegowych, punktach pobrań oraz prowadząc szczepienia ochronne.


Piel. Beata Osikowska
Posiada wiele lat doświadczenia zdobytego m. in. w SOR Szpitala im. Św. Anny w Miechowie jak i w placówkach POZ.


Mgr poł. Katarzyna Kaczmarzyk

Jest też pedagogiem i promotorem zdrowia oraz certyfikowanym doradcą laktacyjnym. Jest położną z wieloletnim doświadczeniem. Od kilku lat pracuje u nas prowadząc kompleksową opiekę pielęgnacyjną – położniczą i ginekologiczną.

 

ADMINISTRACYJNY:

 

Marta Wieczorek-Piskorz
Rejestratorka medyczna – koordynator opieki


Lucyna Skała
Rejestratorka medyczna


Nikola Kozińska
Rejestratorka medyczna

Kontakt

Rejestracja telefoniczna:  

Węgrzce 12 445 95 55 ; 535 628 912

Przybysławice 570 050 975

 

Kontakt e-mail: familiamedicina@op.pl