CENTRUM MEDYCZNE WĘGRZCE - II PIĘTRO

Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Uśmiechnięty i zdrowy Pacjent to nasz cel!

Personel lekarski

Kontakt

Mgr piel. spec. pediatryczna Małgorzata Kozińska
Pielęgniarka koordynująca
Posiada wiele lat doświadczenia zarówno w szpitalnym oddziale pediatrycznym jak i w placówkach POZ. Dużą wiedzę i umiejętności zdobyła pracując zarówno w gabinetach zabiegowych, punktach pobrań, w środowisku, prowadząc szczepienia ochronne jak i koordynując pracę zespołów pielęgniarskich i całej placówki POZ.

 

Mgr piel. Joanna Litewka
Posiada wiele lat doświadczenia m. in. w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie jak i w placówkach POZ. Dużą wiedzę i umiejętności zdobyła pracując zarówno w gabinetach zabiegowych, punktach pobrań, prowadząc szczepienia ochronne.


Lic. piel. Małgorzata Żyła
Posiada wiele lat doświadczenia m. in. w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie jak i w placówkach POZ. Dużą wiedzę i umiejętności zdobyła pracując zarówno w gabinetach zabiegowych, punktach pobrań, w środowisku, prowadząc szczepienia ochronne jak i koordynując pracę zespołów pielęgniarskich.


Mgr piel. Agata Kocik
Posiada wiele lat doświadczenia m. in. w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie jak i w placówkach POZ. Dużą wiedzę i umiejętności zdobyła pracując zarówno w gabinetach zabiegowych, punktach pobrań oraz prowadząc szczepienia ochronne.


Piel. Beata Osikowska
Posiada wiele lat doświadczenia zdobytego m. in. w SOR Szpitala im. Św. Anny w Miechowie jak i w placówkach POZ.


Mgr poł. Katarzyna Kaczmarzyk

Jest też pedagogiem i promotorem zdrowia oraz certyfikowanym doradcą laktacyjnym. Jest położną z wieloletnim doświadczeniem. Od kilku lat pracuje u nas prowadząc kompleksową opiekę pielęgnacyjną – położniczą i ginekologiczną.

 

 

Rejestracja telefoniczna:  

Węgrzce 12 445 95 55 ; 535 628 912

Przybysławice 570 050 975

 

Kontakt e-mail: familiamedicina@op.pl